NurPlast

Risale-i Nur Mesveret Cemaatinden Mehmet Görmez açiklamasi

Risale-i Nur Mesveret Cemaatinden Mehmet Görmez açiklamasi
Risale-i Nur Mesveret Cemaatinden Mehmet Görmez açiklamasi

 Risale-i Nur Mesveret Cemaati, geçtigimiz günlerde emekliye ayrilan Diyanet Isleri Baskani Mehmet Görmez'le ilgili bir açiklama yapti. Açiklamada, "bütün Nur camiasi olarak sizlere medyun-u sükraniz. Sizin bu hasbi ve samimane hizmetleriniz ve fiili gayretleriniz asla unutulmayacaktir" ifadesi yer aldi.

Çok büyük hizmetlere ve külli hayirlara vesile oldunuz

Açiklama söyle:

Muhterem ve kiymetli Prof. Dr. Mehmet Görmez Hocamiz;

Cenabi Hakk'in lütuf ve keremi ile çok büyük hizmetlere ve külli hayirlara vesile oldunuz. Allah u azimüssan sizden ebediyen razi olsun. 

15 Temmuz gecesinde FETÖ kanli terör örgütüne karsi, sayin Cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdogan ile birlikte  sergilediginiz kahramanane tavir ve mücadele, camilerde okuttugunuz selalar ve deruhte ettiginiz diger ulvî hizmetler ile milletin teyakkuzuna ve alem-i Islam'in insirahina vesile oldunuz. 

Nur camiasi olarak sizlere medyun-u sükraniz

Hususan, muazzez Üstadimizin vasiyeti olan ve Sayin Cumhurbaskanimizin destekledigi Risale-i Nurlarin Diyanet eliyle basilmasi hizmetinden dolayi bütün Nur camiasi olarak sizlere medyun-u sükraniz. Sizin bu hasbi ve samimane hizmetleriniz ve fiili gayretleriniz asla unutulmayacaktir.

Duamiz ve niyazimiz odur ki, Rabbi Kerim sizi ayni azim ve gayretle daha küllî hizmetlerde istihdam buyursun, ömrünüzü bereketlendirsin. BU HABERE YORUM YAPIN!
Yorumunuz site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra bu alanda görünecektir.

BU HABERE YAPILMIŞ YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.

KUR'AN-I KERİM

NAMAZ VAKİTLERİ

FACEBOOK'TA RİSALEANTEP