NurPlast

SUNGUR ABIYI GÜLEN MI ÖLDÜRTTÜ?

SUNGUR ABIYI GÜLEN MI ÖLDÜRTTÜ?

Sosyal medya hesabi Twitter’de, Bediüzzaman Hazretlerinin Mühim talebelerinden Mustafa Sungur’un ölümüyle ilgili enteresan bir iddia ortaya atildi.

 

Yazar Hüseyin Yilmaz, “Gülen,birinci derecede Nurcularin basinin belasi olmustu ve maalesef kendi imkânlariyle bu belayi defedemiyorlardi. Millet onlari da kurtardi.” diye attigi tivite bir takipçisi Sungur Abi’nin Gülen’e “Elleri kirilsin!” diye beddua ettigini hatirlatti.

Bu hatirlatmaya, “Onlar da Sungur Abi'yi tedavi ediyoruz görüntüsü altinda kendi hastahânelerinde ölüme sürüklemislerdi.” diye cevap veren Yilmaz daha sonra kendi hesabinda sunlari paylasti:

 

“Sadelestirme adi altindaki Nurlari tahrif tesebbüsü mânen 15 Temmuz darbesinden daha geri degildi. Zirâ, Nurculuk gibi, ümmetin intibah mesalesi olmus büyük bir hareketi durdurmayi, mahvetmeyi hedefliyordu.”

 

“O vakte kadar bir sekilde Gülen'i koruyup müsamaha ile bakan Sungur Abi, kendisinden kimsenin beklemedigi bir kahr göstermisti. Gülen'e agir beddualar edip, sadelestirmeye karsi Nurcularda bir intibahin kapisini aralamasi, belli ki Gülen'i çok kizdirmisti.”

 

“Sadece kizdirmamis, endiseye de sevketmis, bu büyük tahrib hamlesinin basarisizliga ugramasinin sorumlusu olarak görmüstü. Nurculardaki körlüege bakiniz ki, buna ragmen hastaliginda Sungur Abi'yi kendi elleriyle götürüp Gülen'in hastahanesine yatirdilar.”

 

“Bunun çok haysiyet kirici olmasi bir kenara ama, tam da kuzunun kurda teslim hikâyesiydi. Ve Sungur Abi o hastehânede öldü..”

 

“Sungur Abi'nin bu hastahânede kasdî bir ölüme terkedilmedigini, 15 Temmuz'dan sonra söyleyebilir misiniz? Ben söyleyemem...”

 

 

Ak Parti Istanbul Milletvekili Metin Külünk, Daha önce, Bediüzzaman hazretlerinin vefat eden talebeleri için, Fetullah gülenin öldürtmüs olabilecegini iddia etmisti.

 

 

 

 

 

 

 

 


Kaynak:nurdahaberBU HABERE YORUM YAPIN!
Yorumunuz site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra bu alanda görünecektir.

BU HABERE YAPILMIŞ YORUMLAR
mevlüt bayrak9/26/2016 4:43:24 PM

bu soruyu Sungur abiyi Fatih Üniversite hastanesine yatiranlara ve doktoruna soralim.2012 yilinda ben neden özellikle bu hastane diye sormustum.feto nun hastanesi..

KUR'AN-I KERİM

NAMAZ VAKİTLERİ

FACEBOOK'TA RİSALEANTEP