NurPlast

Rasim Ozan Kütahyali'dan sok FETÖ iddiasi ellerinde binlerce...

4 ay önce 'F-16 pilotlarinin en az yarisi Fethullahçi terörist' iddiasini ortaya atan ve hakkinda dava açilan Rasim Ozan Kütahyali, bugün sok bir yazi kaleme aldi.

 

 

4 ay önce Rus uçagini FETÖ düsürdü iddiasiyla gündemi sallayan Rasim Ozan Kütahyali, bu yapinin elinde TSK'nin envanterinden çalinmis binlerce silah ve bomba oldugunu yazdi.

Bomba iddiasini dile getirdigi yazisini Kütahyali, "27 Mart 2016'daki yazim nasil tamamen dogru çiktiysa bu yazim da dogrudur." diye tamamliyor.

Sabah gazetesi yazari Rasim Ozan Kütahyali, "Eger bu önlemleri almazsak 15 Temmuz'dan çok daha kanli bir gelecek bizi bekleyebilir" diye uyariyor.

Kütahyali, "Her Fethullahçi robot teröristtir istisnasi yoktur" baslikli yazisinda darbe girisimini kaleme aldi.

'RUS UÇAGINI FETÖ'CÜ PILOTLAR DÜSÜRDÜ' DEMISTI

Aylar önce Rus uçagini FETÖ'cü pilotlarin düsürdügünü iddia ederek Genelkurmay'in simseklerini üzerine çeken Rasim Ozan Kütahyali, bir kez daha kamuoyuna seslendi.

DAES ANCAK FETÖ ILE BOY ÖLÇÜSEBILIR

Kütahyali yazisinda "Bu delirmis Fethullahçi sürüsü Pensilvanya'yi Tanri gibi görüyor. O sebeple Fethullah'in her korkunç emrine uyar bunlar. Hasan Sabbah'in Hashasi ordusu bu Fethullahçilar yaninda çirak kalir.
DAES ancak FETÖ ile boy ölçüsebilir" ifadelerine yer verdi.

"F-16 pilotlarinin en az yarisi Fethullahçi terörist" dedigimde inanmayanlar yalvariyorum bu dedigime inansinlar."  diyen yazar, bomba iddiasini böyle yazdi:

ELLERINDE TSK ENVANTERINDEN ÇALINMIS BINLERCE SILAH VE BOMBA VAR

"4 ay önce yazdigim alçak F-16 pilotlari ülkemizi ve halkimiz bombaladi. Türk uçaklariyla Türk ordusunun üniformasiyla Türk halki bombalandi.
Çünkü bunlar insan degil robottur. Bunlarin vatan duygusu yoktur; sadece Fethullah'a tapmak vardir bu robotlarda. Taptiklari Fethullah bu F-16 pilotu kilikli uzayli robotlara "bombalayin" dedi ve bunu aynen yaptilar.

Su an Fethullahçi robotlar her yerdeler ve ellerinde TSK envanterinden çalinmis binlerce silah ve bomba var.

ACIRSANIZ 15 TEMMUZ'DAKI GIBI ACINACAK HALE GELIRSINIZ

Bu robotlar görüntüde ögretmen, gazeteci, bakkal, asker, polis, akademisyen, memur, isçi, isadami olabilir ama neticede bunlar bir emirle kendini çarsi ortasinda patlatacak teröristtirler ve istisnasiz hepsinin enterne edilmesi sarttir... Eger acirsaniz 15 Temmuz'daki gibi acinacak hale gelirsiniz."

Kaynak: Internet HaberBU HABERE YORUM YAPIN!
Yorumunuz site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra bu alanda görünecektir.

BU HABERE YAPILMIŞ YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.

KUR'AN-I KERİM

NAMAZ VAKİTLERİ

FACEBOOK'TA RİSALEANTEP