NurPlast

Bediüzzaman'i sükran ve rahmetle aniyorum

Bediüzzaman'i sükran ve rahmetle aniyorum
Bediüzzaman'i sükran ve rahmetle aniyorum

 Basbakan Ahmet Davutoglu ve parti genel baskanlari, Yeni Asya tarafindan Ankara Kocatepe Camii'nde düzenlenen Bediüzzaman Mevlidi'ne tebrik telgrafi gönderdi.

 
Basbakan Ahmet Davutoglu'nun mesaji:
 
"Bediüzzaman Said Nursi Hazretlerinin aziz hatirasina düzenlenen programa nazik davetiniz için tesekkür ederim. Büyük Islam alimini sükran ve rahmetle aniyor, degerli hatirasi önünde saygiyla egiliyor, programa katilan tüm misafirlere sevgi ve selamlarimi gönderiyorum."
 
Saadet Partisi Genel Baskani Prof. Dr. Mustafa Kamalak'in mesaji:
 
Düzenlemis oldugunuz büyük Islam alimi ve müceddidi Beidüzzaman Said Nursi Hazretlerine ithaf edilmek üzere Hatm-i Kur'an ve mevlid-i serif konulu davetiyenizi aldim. Tesekkür ederim.
 
Daha önce planlanmis programlarim nedeniyle davetinize katilamiyorum. Programin ülekimez, milletimize ve Islam alemine hayirlar getirmesini Cenab-i Allah'tan niyaz ediyor; size ve sahsinizda programa istirak eden kardeslerimize selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.
 
Büyük Birlik Partisi Genel Baskani Mustafa Destici'nin mesaji:
 
Önceden planlanmis programim nedeniyle Hatm-i Kur'an ve Mevlid-i Serif programiniza katilamiyorum. Nazik davetiniz için tesekkür eder, sahsinizda tüm konuklara, selam ve sevilerimi sunarim.
 
Milli GazeteBU HABERE YORUM YAPIN!
Yorumunuz site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra bu alanda görünecektir.

BU HABERE YAPILMIŞ YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.

KUR'AN-I KERİM

NAMAZ VAKİTLERİ

FACEBOOK'TA RİSALEANTEP