NurPlast

Köprü Egitim ve Kültür Derneginin Genel Kurulu yapildi

Köprü Egitim ve Kültür Derneginin Genel Kurulu yapildi
Köprü Egitim ve Kültür Derneginin Genel Kurulu yapildi

 Merkezi Gaziantep'te bulunan Köprü Egitim ve Kültür Dernegi'nin 3. Genel Kurulu bugün yapildi. Genel Kurul'da geçmis dönemde yapilan çalismalar gözden geçirilirken, yeni dönem için de düsünülen çalismalar ve projeler hakkinda görüs alis verisinde bulunuldu. Genel Kurul'da önümüzdeki üç yillik dönem için görev yapacak Yönetim Kurulu ile birlikte Denetleme Krulu üyeleri de yapilan secim sonucu belirlendi. 

Yapilan seçimin ardindan bir konusma yapan Abdulkadir MENEK, önümüzedki dönem yapmayi düsündükleri çalismalar hakkinda bilgi verdi. Menek, konferans, seminer ve panel gibi faaliyetlere devam edeceklerini ve yeni dönemde de aktif ve dinamik bir çalisma yürüteceklerini ifade etti. Abdulkadir Menek, ekip çalismasinin önemine dikkat çekerek, her türlü görüs ve öneriye açik olduklarini, çalismalarda istisareye önem vereceklerini belirtti. Olgun bir havada geçen genel kurulun ardindan, dernek üyeleri iyi dilek ve basari temennilerini ifade ettiler.

Genel Kurul'da yapilan secimler sonucu Yönetim Kurulu üyesi olarak göreve getirilen üyeler, su isimlerden meydana geldi: 

1-Abdulkadir MENEK (Akademisyen-Yazar)

2-Süleyman GÜN (Is Adami)

3-Müslüm YILDIRIM (Tekstilci)

4-Mustafa INAL (Egitimci)

5-Mehmet KARAER (Egitimci)

6-Hasan YILDIRIM (Egitimci)

7-Ilyas BAYAR (Isletmeci)BU HABERE YORUM YAPIN!
Yorumunuz site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra bu alanda görünecektir.

BU HABERE YAPILMIŞ YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın.

KUR'AN-I KERİM

NAMAZ VAKİTLERİ

FACEBOOK'TA RİSALEANTEP